Hainbuch Türkiye Satışı – Hainbuch Türkiye Temsilcisi Mümessili

Günümüzde hassas iş parçası sıkma sistemleri konusunda 65 yıllık deneyimi, 150’den fazla tescilli patenti ile dünyanın 12 ülkesi, 40’tan fazla acentesi, tüm dünyada 900 adet çalışanı ile inovasyon ve ürün konusunda lider konumda olan Hainbuch, kurulduğu ilk gün tek bir amaçla yola çıkmıştı. Hem hassas sıkma yapacak hem de hızlı değiştirme sağlayacak sıkma pensi konusunda yola çıkan Hainbuch, mühendislik ve deneyimi sayesinde bugün alanında pazar lideri.

Hassas sıkma pensleri konusunda iç çaptan, dış çaptan, kauçuklu içten, kauçuklu dıştan sıkma, hassas tabla sıfırlama, hızlı ayna değiştirme sistemleri konusunda standart ve özel çözümler sunan Hainbuch, 3 nesildir aynı amaç doğrultusunda gelişimine devam etmektedir.

Modern iş parçası bağlama çözümleri, otomotiv, havacılık, endüstri, tıbbi teknolojiler gibi hassas iş parçası işleme gereksinimlerinin olduğu alanlarda güvenle ve verimli bir şekilde iş parçası işlemeyi olanaklı hale getirmektedir.

Kolay kullanımı, dayanıklı ürünleri sayesinde normalde 20-30 dakika süren prosesler Hainbuch ürünleri ile dakikalar içerisinde inmekte ve buda işletmelerin makine duruş süreleri kısaltmakta, talaş işleme kapasitelerini yükseltmekte ve de verimlilik artışı sağlamakta.

Hainbuch Türkiye Temsilcisi olarak Hidkom Mühendislik firması istenilen proje ve işleme için özel çözümler sunan, hem mühendislik hem de ürün tedariği konusunda tam yetkinlikle hizmet veren Hainbuch Türkiye Satış Mümessili olarak hizmet vermektedir.

Hainbuch Türkiye Temsilcisi Satışı Ofisi Bayisi
Hainbuch Türkiye Temsilcisi Satışı Ofisi Bayisi

İnternet aramalarında karşınıza çıkan Hainbuch Türkiye Satışı Ofisi gibi yazan yerlere itibar etmemenizi, en uygun fiyat ve garanti kapsamının üstüne, alanında uzman mühendislerimizin desteklerinin sadece Hidkom Mühendislik firmasında olduğunu bilmenizi isteriz.

Hainbuch ürünleri hakkında detaylı bilgi ve destek için Hidkom Mühendislik websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir