Biorezonans ve Akupunktur İle Sigara Bırakma

Sigara bırakma konusunda herkes bir şeyler söylemekte ama yapılan araştırmalar gösteriyor ki sigara bırakma konusu %20 piskolojik %80 oranında ise fiziksel. Yani sigara bırakmak isteyen her 10 kişiden 8’i bu konuda ki uzman bir doktora giderek sigara konusunda ki bağımlılığından kurtulabilir.

Ama halkımız maalesef bu konuda da çekimserliğini devam ettirmekte ve eksik ve yanlış bilgilerden kaynaklandığını düşündüğümüz korkulardan dolayı bir türlü sigara bırakamamakta.Bu korkular arasında sigara bıraktıktan sonra sinirli olur muyum, kilo alır mıyım gibi bir çok korku var, en çok korkutanı da bir daha başlar mıyım korkusu…

Günümüzde modern tıbbın nimetleri konusunda sayısız yeni çalışmalar bulunmakta, bu çalışmalara bir de alternatif tıbbın nimetleri de eklenince ve bu iki olayı bir de doktorlar uygulayınca insanların bu yeni gelişmeleri benimsemesi oldukça kolay olmakta.

Sigara bırakma konusunda günümüzün en popüler yöntemlerinden birisi ise biorezonans ile sigara bırakma ve akupunkturla sigara bırakma olarak ikili sistem tercih edilmekte.

Biorezonans ve akupuktur ile sigara bırakma nasıl oluyor biraz size anlatmak isteriz.

İlk olarak sigara bağımlılığından kurtulmak isteyen kişi uzman doktor ile görüşerek bir randevu ayarlıyor ve randevusunda kendisine her zaman içtiği sigaradan son bir kez daha içirtiliyor. Burada ki amaç içilen sigaranın frekansını almak ve o frekansı biorezonans cihazında tersine çevirerek, bağımlı kişiye geri göndermek amacı için yapılıyor.

Hasta sigarasını içiyor, doktor o sigaradan frekansı tespit ediyor ve hasta biorezonans cihazına bağlandıktan sonra yaklaşık bir saat süre cihaza bağlı bir şekilde beklerken, kendisine vücut üzerinde ki bazı noktalara akupunktur yapılıyor. Bu akupunkturun amacı, sigara bağımlılığı sonrasında oluşan gerginlik, iştah artışı gibi bir çok olayın akupunktur tedavisi sayesinde giderilmesi amaçlanıyor.

Bir saat kadar süren seans bittikten sonra ise kulak akupunkturuna geçiliyor ve yine gerginlik ve bağımlılık noktalarına yapılan akupunkturla sigara bırakma tedavisi bitirilmiş oluyor.

Daha sonra hastaya, fitoterapi ve aromaterapi konularında özel karışımlar verilerek, sigara bırakma sonrasında vücudun kendini daha hızlı toparlaması amaçlanıyor.

Görüldüğü gibi sigara bırakma tedavileri içinde biorezonans ve akupunktur son derece yeni bir teknik ve de ilk seansta %99.99 oranında kesin çözüm ile sigara bırakma konusunda en çok tercih edilen yöntemler arasında.

Sigara bırakma konusunda uzman doktor ve klinikler için bizlere yorum olarak bildirimlerde bulunabilirsiniz…

Kaynakça:

Bursa Sigara Bırakma Tedavisi

Bursa Biorezonans Terapisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir