Roemheld Türkiye — Römheld Türkiye Satışı Mümessili

Almanya’da sanayi inkilabı ile başlayan imalat sanayisinde ki gelişiminin bir parçası olan ve bugün 300 yıllık mazisiyle üretim ve imalat sektörünün köklü ve pazar lideri olan Roemheld, Almanya’da ki 17 satış ofisi, dünyada ise Çin, Hindistan, Avustralya, Arjantin, Brezilya, tüm Avrupa olmak üzere sanayi ve üretimin olduğu her yerde ürünleri ile üreticilere yüksek teknolojili ürünler sunan bir markadır.

Roemheld Türkiye Mümessili
Roemheld Türkiye Mümessili

Bugün 5 eksen mengene, çoklu cnc freze mengenesi, yatay ve dik işlem mengeneler, robot ve otomasyon sistemleri, zero point tabla sıfırlama sistemleri, iş parçası bağlama sistemleri, hidrolik ve pnömatik kalıp bağlama ekipmanları, hidrolik güç üniteleri gibi bir çok alanda özel ve komplike ürünleri ile imalatçının ve sanayicisin her zaman yanında yer almıştır.

Römheld Türkiye Satış Bayisi olan Hidkom Mühendislik, ihtiyacınız olan tüm ürünleri Roemheld garantisi altında, mühendislik hizmeti ile birlikte Türkiye pazarına sunmaktadır.

İnternette Roemheld Türkiye Temsilcisi, Türkiye Satışı, Türkiye Mümessili, Türkiye Bayisi olarak sayfa açanlara itibar etmemenizi, Türkiye’de ki tek satış haklarının Hidkom Mühendislik firmasında olduğunu bilmenizi isteriz.

İhtiyaçlarınız için Hidkom Mühendislik websitesine ulaşabilir, yetkili mühendislerden projeleriniz için destek alabilirsiniz.