Biorezonans ve Akupunktur İle Sigara Bırakma

Sigara bırakma konusunda herkes bir şeyler söylemekte ama yapılan araştırmalar gösteriyor ki sigara bırakma konusu %20 piskolojik %80 oranında ise fiziksel. Yani sigara bırakmak isteyen her 10 kişiden 8’i bu konuda ki uzman bir doktora giderek sigara konusunda ki bağımlılığından kurtulabilir.

Ama halkımız maalesef bu konuda da çekimserliğini devam ettirmekte ve eksik ve yanlış bilgilerden kaynaklandığını düşündüğümüz korkulardan dolayı bir türlü sigara bırakamamakta.Bu korkular arasında sigara bıraktıktan sonra sinirli olur muyum, kilo alır mıyım gibi bir çok korku var, en çok korkutanı da bir daha başlar mıyım korkusu…

Günümüzde modern tıbbın nimetleri konusunda sayısız yeni çalışmalar bulunmakta, bu çalışmalara bir de alternatif tıbbın nimetleri de eklenince ve bu iki olayı bir de doktorlar uygulayınca insanların bu yeni gelişmeleri benimsemesi oldukça kolay olmakta.

Sigara bırakma konusunda günümüzün en popüler yöntemlerinden birisi ise biorezonans ile sigara bırakma ve akupunkturla sigara bırakma olarak ikili sistem tercih edilmekte.

Biorezonans ve akupuktur ile sigara bırakma nasıl oluyor biraz size anlatmak isteriz.

İlk olarak sigara bağımlılığından kurtulmak isteyen kişi uzman doktor ile görüşerek bir randevu ayarlıyor ve randevusunda kendisine her zaman içtiği sigaradan son bir kez daha içirtiliyor. Burada ki amaç içilen sigaranın frekansını almak ve o frekansı biorezonans cihazında tersine çevirerek, bağımlı kişiye geri göndermek amacı için yapılıyor.

Hasta sigarasını içiyor, doktor o sigaradan frekansı tespit ediyor ve hasta biorezonans cihazına bağlandıktan sonra yaklaşık bir saat süre cihaza bağlı bir şekilde beklerken, kendisine vücut üzerinde ki bazı noktalara akupunktur yapılıyor. Bu akupunkturun amacı, sigara bağımlılığı sonrasında oluşan gerginlik, iştah artışı gibi bir çok olayın akupunktur tedavisi sayesinde giderilmesi amaçlanıyor.

Bir saat kadar süren seans bittikten sonra ise kulak akupunkturuna geçiliyor ve yine gerginlik ve bağımlılık noktalarına yapılan akupunkturla sigara bırakma tedavisi bitirilmiş oluyor.

Daha sonra hastaya, fitoterapi ve aromaterapi konularında özel karışımlar verilerek, sigara bırakma sonrasında vücudun kendini daha hızlı toparlaması amaçlanıyor.

Görüldüğü gibi sigara bırakma tedavileri içinde biorezonans ve akupunktur son derece yeni bir teknik ve de ilk seansta %99.99 oranında kesin çözüm ile sigara bırakma konusunda en çok tercih edilen yöntemler arasında.

Sigara bırakma konusunda uzman doktor ve klinikler için bizlere yorum olarak bildirimlerde bulunabilirsiniz…

Kaynakça:

Bursa Sigara Bırakma Tedavisi

Bursa Biorezonans Terapisi

Orhangazi Fm Yeni Yayın Dönemine Hazırlanıyor

Bursa, Orhangazi ilçesinin ilk ve tek radyosu olan Orhangazi Fm, yeni yatırımlar ile daha güçlü bir altyapı ve internet radyosu özellikleri ile de her kesime hitap etmeyi bekliyor.

Bir önceki yazımızda Bursa’da ki basın yayın kuruluşlarından bahsetmiştik ve demiştik ki Bursa oldukça zengin bir yayın organı çeşitliliğine sahip, halka erişim konusunda halen daha etkili bir biçimde kullanılan radyolar günümüzde hem fiziksel cihazlardan hem de dijital platformlardan oldukça sıkı bir şekilde takip edilmekte ve halkın hem müziğe hem de habere erişim konusunda ilk kaynaklarından birisi olmakta.

Bursa’da yayın yapan bir çok radyo istasyonunun varlığı da bilinmekte ve Orhangazi’nin ilk ve tek radyosu olan Radyo Orhangazi geleceğin dijital de olduğunu bilerek yayın kalitesini geliştirme çabalarına başladı ve eş zamanlı yayın yapmak üzere internet sitesi yatırımını gerçekleştirerek her kesime hitap etmek üzere yola çıktı.

İnternet sitesi üzerinden canlı yayınlar, dj kayıtları, mesaj ve istek yayınları gibi bir çok özelliğe sahip olan Orhangazi Fm, geleceği yakalayan anlayış tarzıyla dinleyenlerine keyifli dakikalar sunmayı vadediyor.

Bursa için 105,7 frekansından yayın yapan Orhangazi Fm için görüşlerinizi önemsiyoruz.

Bursa Yerel Basınına Güçlü Bir Ses Daha Katıldı

Bursa; sanayisi, ekonomisi ve de nüfusuyla Türkiye’nin 4. büyük kenti özelliğini taşımakta ve 3 milyonu aşan nüfusu ile habercilik sektörü açısından da önemli bir merkez durumunda olmakta.

Bugün Bursa’da yerel haber sitesi olarak 60’tan fazla yerel haber sitesi sayılabilir, bu sitelerin kimisi yeni kurulmuş kimisi ise uzun zamandan beridir yayın hayatını sürdüren haber siteleri olmakta.

Yine Bursa’da haber kanalı ve canlı yayın yapan bir çok kuruluş bulunmakta. Kısacası Bursa, editoryal konularda oldukça zengin bir memleket ve her geçen gün bu sektöre yeni basın yayın kuruluşları girmekte.

Son zamanlarda editör kadrosunu güçlendiren, canlı yayın kalitesini arttıran ve Bursa’da sevilen programlara imza atan B Gazete yayın ekibi, Bursa yerel basınında uzun soluklu ve güçlü bir ses olmak için yatırımlar yapmaya devam ediyor.

BGazete ekibi, geçmişinde yer alan habercilik deneyimi ve yenilikçi vizyon anlayışı ile Bursa’da ki dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Klasik kopyala yapıştır habercilik yapmayan, özel haber için çekim ekibini ve editörlerini sevkeden B Gazete, yaptıkları özel haberleri İha gibi haber ajanslarına da servis eden bir yapıda bulunmakta.

Haberciliğin hiç bu kadar kolay, hiç bu kadar da dürüst olmadığı zamanlarda, yenilikçi anlayışı ve habercilik geçmişi ile kolları sıvayan B Gazete, tarafsız habercilik, ilkeli habercilik ve de yönlendirme yapmayan habercilik anlayışı ile büyük beğeni toplamakta.

Sosyal medya sayfalarında yayınlanan haberlere, yapılan yorumlar ve paylaşımlar, yapılan işin ne derece güzel sonuç verdiğini göstermekte.

Yayın hayatına dolu dizgin devam eden B Gazete ekibine buradan kolaylıklar dileriz…